Inloggen

Hoofdbestuur

img
img
img
img
img
img

Voorzitter: Marc Dhooge
algehele leiding, public relations

voorzitter@vdh.nl (0115) 60 86 88




Secretaris: Jos de Gouw
Secretariaat en alle overige zaken, correspondentie, voorbereiden
vergaderingen etc

secretaris@vdh.nl (06) 29 03 69 02



Penningmeester: Hans Van Erven
financiële- en ledenadministratie / Werkgroep behendigheid

penningmeester@vdh.nl (06) 53 39 62 04




 Commissaris Africhting: Toine Jonkers
 Voorzitter van de CBA

 jonkers@vdh.nl (06) 21 81 15 31




Commissaris Kynologie: Peter Nefs
Voorzitter van de CBK

nefs@vdh.nl (06) 14 80 00 05



HB lid: Maud Diemer
PR en communicatie / redactiecommissie

diemer@vdh.nl (06) 53 99 55 98



HB lid: Ingrid Bos
jeugdzaken

ingrid@vdh.nl (06) 15 00 13 05