Inloggen

Africhting keurmeesters


De personen waarbij een * staat, zijn gerechtigd keuringen te verrichten die nodig zijn om een
Duitse herder in Duitsland aan te laten keuren.

NaamAdresTelefoonE-mail
J. Beck Malden(024) 35 85 54info@becoeurope.nle-mail
A. Broekhuizen Poortvliet(0166) 612 37sulieseraad@telfort.nle-mail
F. Matekovic Zoetermeer(079) 34 29 489matekovic@ziggo.nle-mail
A. van der Meijden* Boxtel(06) 41 556 549anja.vandermeijden@gmail.come-mail
L. Miggelbrink* Elst(0481) 37 31 74 l.miggelbrink2@chello.nle-mail
A. van Oirschot* Baarle Nassau(013) 50 76 325herderskring@gmail.come-mail
W. Spies Almere(06) 22 284 985 willemspies@hetnet.nle-mail
A. Stam Ter Apel(0599) 58 72 72arie.stam@ziggo.nle-mail
A. Stappers Leusden(033) 49 42 629 a.stappers@hetnet.nle-mail
J. Visser Amsterdam(020) 69 49 455 visserjur@jurvisser.nle-mail
I. van Welie Zunderdorp(020) 63 21 926welie6a@planet.nle-mail
A. van Yperen Maurik(0344) 69 16 02ad.vanyperen@hetnet.nle-mail
R. Zainal Geldrop(06) 11 025 849k9diego@zainal.nle-mail
G. List Harderwijk(0341) 41 54 67ge.list@12move.nle-mail
S. Kwak Maassluis(010) 59 13 395tsurax@kabelfoon.nle-mail
B. Kleinhesselink Zutphen(0575) 51 64 10b.kleinhesselink@chello.nle-mail
M. Dhooge* Zuiddorpe(0115) 60 86 88 mdhooge@hetnet.nle-mail
W. van Dijk* Rijswijk Zh(06) 205 22 351wimvandijk.oudetonge@gmail.come-mail
R. van Eck* Zuidland(0181) 45 27 10R.van.Eck15@kpnplanet.nle-mail
B. Ekhart* Schildwolde(0598) 42 28 33benekhart@hotmail.come-mail
H. Hengelman* Overdinkel(053) 53 83 729h.hengelman@hetnet.nle-mail
A. Hop* Oosterwolde (gld)(0525) 62 17 96 t.hop6@chello.nle-mail
C. Janssen Oss(06) 30 634 206cor.janssen@hotmail.come-mail
F. Janssen Tiel(0344) 61 86 73f.janssen91@upcmail.nle-mail
C. Jaspers Ossendrecht(0164) 67 43 20ceesjaspers@online.nle-mail
R. de Jong Rotterdam(06) 53 70 66 96robbie@vdh.nle-mail
T. Jonkers* Wateringen(06) 21 811 531jonkers@vdh.nle-mail
L. Quartel Beekbergen(055) 53 34 616